Betine TV Teknik Sorunlar

Betine
Betine

Betine, nitelikli altyapı ya da genel teknik altyapı şirketi ile çalışmakta olup, betine TV teknik sorunlar anlayışında da herhangi bir problemin yaşanma ihtimali yoktur. Yine de bir problem yaşıyor iseniz, bu yazının devamını dikkatli bir şekilde okumaya devam etmelisiniz.

Betine TV’de Teknik Problem Yaşanır mı?

Unutmayın, betine TV’de teknik problem yaşanır mı? Sorusunda, yaşanması muhtemel herhangi bir olumsuzluk, site tarafından ya da altyapı şirketleri nedeniyle site tarafından gündeme getirilmez. Karşılaşmayı izlersiniz, karşılaşma esnasında takılma problemi gündeme gelmez. Karşılaşma esnasında donma problemi gündeme gelmez. Net bir şekilde, HD görüntü kalitesinde karşılaşmaları izlersiniz. Ancak bir teknik problem yaşadığınızı yani bahse konu takılma ve donma problemi yaşadığınızı görüyor iseniz, bunun da bir karşılığı bulunmaktadır. Nedir bu karşılık? Sizin internet bağlantınız olacaktır. Yavaşlama gibi bir sorun, kopma gibi bir sorun ya da fatura nedeniyle blokeli internet kullanımı gibi bir sorun bulunmamalıdır. Eğer böyle bir problem yaşıyor iseniz, internet sağlayıcı şirketiniz ile görüşün. Bahse konu problemi ortadan kaldırdığınızda, teknik problem yaşanmadığını göreceksiniz.

Betine TV’de Reklam İzleniyor mu?

İnternetten bazı siteler, canlı maç yayınları konusunda hizmet verdiğini iddaa etmektedir. Hatta bazı sitelerin bu konuda hizmet verdiği görülebilmektedir. Ancak, genelde karşılaşmalar, reklamlar nedeniyle, sağlıklı bir şekilde canlı olarak izlenememektedir. Hatta abartılı bir ifade şeklinde, reklam arası karşılaşma izle gibi bir özelliğin sunulduğunu da belirtmek mümkün olabilir. Peki betine TV’de reklam izleniyor mu? Bu sitenin canlı yayın akışında, canlı maç izle özelliğinde bu yönde bir işlem bulunmaz. Siz yayın programına dahil edilmiş karşılaşmayı canlı olarak izlemeye başlarsınız. Başlangıç anından bitiş anına kadar, herhangi bir reklam gündeme gelmeyecektir. Karşılaşmanın başlama düdüğü çalar. Reklamsız bir şekilde ilk yarı tamamlanır. İkinci yarının başlama düdüğü çalar, reklamsız bir şekilde karşılaşma sona erer yani ikinci yarı tamamlanır. Arada ekranın herhangi bir yerine, ekranın tamamına, bir reklam ya da bir görsel, farklı bir görsel ilave edilmez.

Betine TV Teknik Yardım

Yazı da sizlere, betine TV teknik sorunlar konusunda ihtiyaç duyulabilecek bilgiler verilmiştir. Problem olmadığı ifade edilmiştir. Yine de problem yaşadığınızı görüyorsanız, betine TV teknik yardım talebini gündeme getirebilirsiniz. Nereye başvuru yapacaksınız? Elbette bu konuda sitenin hazırlanmış olduğu iletişim seçeneklerini yani müşteri hizmetleri bölümlerini kullanacaksınız. İsterseniz hemen, betine giriş işlemini yapabilirsiniz. Ana sayfada göreceğiniz betine canlı destek bölümü ile bir görüşme başlatabilirsiniz. Müşteri hizmetleri temsilcisine, canlı maç izle özelliğini kullanmak istediğinizi, TV bölümünde teknik sorun yaşadığınızı belirtebilirsiniz. Müşteri hizmetleri temsilcisi sizlere teknik destek verecektir. Gereken kolaylığı gösterecektir. Yaşadığınız problemi net bir şekilde anlatmanız ile birlikte, çözüm yöntemlerini sizlere sıralayacak, yapmanız gereken işlemleri belirtecektir. Dikkatli bir şekilde dinleyebilir, teknik ekibin verdiği talimatlar ile hareket edip, yaşadığınız problemi ortadan kaldırabilirsiniz. Elbette aynı hizmeti, elektronik posta ile de almanız mümkündür. İsterseniz müşteri hizmetlerine elektronik posta gönderebilirsiniz. TV bölümünü kullanmak istediğinizi, ancak teknik problemi yaşadığınızı belirtebilirsiniz. Böyle bir durumda yani bu yöndeki bir iletişim seçeneğiyle tabii ki müşteri hizmetleri gereken teknik destek için sizlere geri dönüşü, elektronik posta aracılığı ile yapacaktır. Geri dönüş alacağınız elektronik posta adresi ise, üyelik esnasında, üyelik başvuru belgesine bizzat sizler tarafından yazılan elektronik posta adresi olacaktır. Çekinmeyin, endişelenmeyin. Bütün  müşteri hizmetleri bölümleri 7 gün çalışır, 24 saat çalışır. Türkiye’deki kullanıcılara bütün müşteri hizmetleri bölümleri, Türkçe dil seçeneğinde hizmet verir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*