Betine Hesap Doğrulama

Betine
Betine

Karar verip, hesap açmanız ile birlikte, müşteri hizmetleri tarafından gündeme getirilen betine hesap doğrulama işlemi ile karşılaşabilirsiniz. Başvuru yapan şahısların açtıkları hesabı ve hesap için verdikleri bilgileri görmek gibi genel bir prensibe dayanmaktadır. Her üye için gündeme getirilebilir. Her üye için gündeme getirilme ihtimali bulunmaktadır. İsterseniz bu işlem ile ilgili Türkçe yapılmış açıklamaları, betine giriş işlemini gerçekleştirip, ana sayfa üzerinde görmeniz yani okuyup, anlamanız mümkün olacaktır.

Betine Giriş

Peki genel şart ve kuralları ve bu kuralları içerisinde bulunan hesap doğrulama işlemini okumak istiyor iseniz, siteye nasıl erişeceksiniz? Sadece betine giriş olarak tanımlanmış işlemi yapmanız yeterlidir. Elbette bu konuda sitenin orijinal adresinin ya da kullanılan adresinin değiştirilmesi veya güncellenmesi gibi bir durum söz konusu olabilmektedir. Bu yüzden yeni ve güncel giriş adresini bulmanız ve bu adres aracılığı ile erişim sağlamanız gerekmektedir.

Betine Yeni Güncel Adresi

Her türlü detaya, genel kurallara, şartlara, kullanım esaslarına ulaşmak bu bilgileri görmek amacı ile ana sayfayı açma konusunda, betine yeni güncel adresi kullanılacaktır. Kısa bir süre önce tespit edilen site hakkında, bilgi teknolojileri iletişim kurumu engelleme kararı vermiştir. Her ne kadar istenmese de, Türkiye’de sadece ve sadece birkaç dakika sürecek giriş problemi yaşanmıştır. Elbette ki şirketin Türkiye pazarını sağlıklı bir şekilde takip etmesi nedeni ile hemen yeni ve güncel giriş adresi üzerinden hizmetler verilmeye başlanmıştır.

Betine Neden Hesap Doğrulama İşlemi Yapıyor?

Aslında mantıklı bir şekilde düşündüğünüzde, betine neden hesap doğrulama işlemi yapıyor? Sorusunun karşılığını sizlerde bulacaksınız. Neden hesap doğrulama yapılır? Gerçek bireylerin, şahısların, bu sitede hesap açtığını görmek amacıyla, bu yönde bir işlem yapılacaktır. Türkiye için belirlenmiş 18 yaş sınırında olan şahısların hesap açtığını görmek amacıyla, bu yönde bir işlem yapılacaktır. Başvuru yapan herkesin, yalnızca tek bir hesap açtığını görmek amacı ile bu işlem yapılacaktır. İp adresinden ve ikametgah adresinden verilen bilgilerden, ikametgah adresi ve ip adresinde yaşayan şahıs ya da aile fertleri tarafından, sadece bir tane hesap açıldığını görmek amacıyla, bu tip bir işlem yapılmaktadır. Hesap açmış şahısların sadece kendine ait olan enstrümanlar aracılığı ile para yatırma ve çekme işlemini yaptığını görmek, kanıtlamak amacı ile bu yönde bir işlemin yapıldığı ya da yapılacağı görülebilmektedir.

Betine Nasıl Hesap Doğrulama Yapıyor?

Hesap doğrulama işleminde, bilgi ve belge talebi gündeme gelebilmektedir. Betine nasıl hesap doğrulama yapıyor? Kullanıcı olan şahısların vermiş olduğu cep telefon numarasına kısa mesaj yani SMS gönderilebilir. Gönderilen bu kısa mesaj içerisinde bir kod bulunabilir. Üyeler bu kodu alıp, doğrudan sitede, hesabım yani profil bölümünde ilgili bölümü yazabilir. İspatlayıcı nitelikte bir takım belgelerin, hesap doğrulama kapsamında, tespit işlemleri nedeniyle istenmesi gibi bir durumda söz konusu olabilir.

Betine Hesap Doğrulama Yapılmak Zorunda mı?

Peki, betine hesap doğrulama yapılmak zorunda mı? Bu sitede açtığınız hesabı kullanmaya devam etmek istiyor iseniz, bu işlemi yapmak zorundasınız. Sitenin bahis ve oyun avantajlarından yararlanmak, bu eğlenceli, kaliteli, denetlenen, şeffaf sitede yer almaya devam etmek ve para kazanma şansını elde etmek ya da sürdürmek istiyor iseniz, bu işlemi yapmak zorundasınız. Yapmamanız durumunda ya da size bildirim geldiğinde katılım sağlamamanız durumunda, bu sitenin yaptırım kararları ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Betine giriş
Betine giriş

Betine Hesap Doğrulama Yapmaz İsem Ne Olur?

Gündeme betine hesap doğrulama işlemi müşteri hizmetleri tarafından getirilir ise, katılım sağlayacaksınız. Peki, betine hesap doğrulama yapmaz isem ne olur? Eğer bu yöndeki bir işleme katılım sağlamaz iseniz, müşteri hizmetlerinin elinde, genel  kural ve şartlar dahilinde belirtilmiş hükümlere istinaden, işlem yapma yetkisi bulunmaktadır. İki aşamalı bir işlem karşınıza çıkacaktır. İlk olarak, katılım sağlamaz iseniz, sitenin genel ifade şekli ile hesap dondurma işlemi gündeme gelecektir. Bu işlemde üyelik iptal işlemi yapılmayacaktır. Site ile olan ilişkiniz kesilmeyecektir. Paylaştığınız bilgiler sistemde tutulmaya devam edilecektir. Yeniden ikaz almanıza rağmen, yeniden katılım sağlamak konusunda yani hesap doğrulama işlemini yapmama konusunda karar vermiş olabilirsiniz. Bu durumda ise, tek taraflı olacak biçimde, genel kural ve şartlar dahilinde site yetkisini kullanacak, üyelik iptal işlemini yapacaktır. Üyelik iptal işleminin yapılması, site ile olan ilişkinizin tamamen kesilmesi anlamına gelir. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*