Betine Adresi Bul

Erişim engeli verildiğinde, betine ile çalışmaya devam edebilmek için, avantajları kullanıp, kazanma şansını elde etmek için, betine adresi bul işlemini yapacaksınız. Bu konuda kullanabileceğiniz seçenekler hakkında bu yazı içeriğinde sizlere bilgi vereceğiz. Yeni ve güncel giriş adresi bulma çalışmalarında dikkat edilmesi gereken en önemli kriter hiç şüphesiz ki, resmi, yeni giriş adresini bulmanız ve bu adres üzerinden işlem yapmanız ya da hesaba erişmeniz olacaktır. Ne yazık ki Türkiye’deki popüler iddaa siteleri arasında bulunması nedeni ile dolandırıcı şahıslar tarafından, sahte ve kopya sitelerin hazırlandığı görülebilmektedir. Bunlardan uzak durmak istiyor iseniz, bu yazıda da sizler ile paylaşmış olduğumuz kaynaklara yönelmenizi sizlere tavsiye edebiliriz.

Betine Giriş Problemi

Adres bulma çalışmasının temelinde, betine giriş problemi yer almaktadır. Giriş problemi neden kaynaklanmaktadır? Türkiye’de, Türk yasaları gereği kabul edilmeyen bir bahis sitesi ve yine Türk yasaları gereği kabul edilmeyen bir oyun sitesi olması nedeni ile hizmet verilen adres engellenmekte yani hakkında kapatılma kararı uygulanmaktadır. Bu karar ile birlikte, var olan bir adres internet sağlayıcılarına yazıldığında, sitenin açılmadığı görülmektedir. Bu olumsuzluk Türkiye pazarında kısa sürelide olsa, giriş problemi olarak tanımlanmıştır.

Betine Yeni Giriş Adresi

Herhangi bir kullanıcı ya da ziyaretçi siteyi açmaya çalıştığında, açılmadığını, kapatıldığını görüyor ise, betine yeni giriş adresi ile hareket edebilir. Yeni ve güncel giriş adresini bildiğiniz, duyduğunuz ya da tahmin ettiğiniz gibi bu site yani bu siteyi işleten şirket meydana getirmektedir. Müşteri hizmetleri kanalları ile ya da aşağıda belirteceğimiz seçenekler ile kullanıcılara duyurmaktadır.

Betine Adresini Müşteri Hizmetlerinden Alabilirsiniz

Tabii ki seçenekler farklı olacaktır. Ancak isterseniz, üyelik işlemini yapmış iseniz, betine adresini müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz. Üstelik kapatılan sitenin yeni ve güncel giriş adresini almak amacı ile sizin müşteri hizmetlerine başvuru yapmanıza gerek yoktur. Türkiye için geçerli olacak şekilde bir adres güncellemesi yapıldığında, doğrudan müşteri hizmetleri sizlere ulaşacaktır. Müşteri hizmetleri sizlere aşağıda belirttiğimiz yöntemler ile yeni ve güncel giriş adresini ulaştıracaktır.

Betine Adresini Müşteri Hizmetleri E-Posta İle Gönderir

Üyelik işleminin yapılmasına müteakip, betine adresini müşteri hizmetleri e-posta ile gönderir. Tabii ki bu uygulama bir kez daha tekrar eelim, sadece hesap açanlara, sadece sistem içerisinde elektronik posta adresi kayıtlı bulunanlara yönelik bir  uygulamayı işaret etmektedir. Siteye erişim problemi yaşadığınızda, hemen kayıt esnasında verdiğiniz elektronik posta adresinize gidin. Gelen kutusuna ya da önemsiz postalar bölümüne bakın. Müşteri hizmetleri sizlere, yeni ve güncel giriş adresini göndermiş olacaktır.

Betine Adresini Müşteri Hizmetleri SMS İle Gönderir

SMS sistemi de, bu sitenin bildiri, duyuru veya paylaşım amacıyla kullandığı bir sistemdir. Dolayısıyla, betine adresini müşteri hizmetleri SMS ile gönderir. Eğer bir kullanıcı canlı destek ile görüşüp, başvuru yapıp, SMS engelleme işlemini gerçekleştirmiş ise, mutlaka yeni ve güncel giriş adresini kısa mesaj aracılığı ile alacaktır. Bu sistem aslında en hızlı şekilde, en güvenli şekilde, sitenin yeni ve güncel giriş adresine ulaşma imkanı yaratmaktadır. Bu sistemden hareket edip, adresi alabilir, cihazların internet  sağlayıcılarına yazabilirsiniz. Mobil versiyonu ile giriş yapmak istiyor iseniz, SMS ile gelen adresi üzerinden tıklama işlemini yapabilir ve doğrudan cepten siteyi yeni ve güncel giriş adresi ile açabilirsiniz.

Betine Adresini Paylaşımlarımızdan Bulabilirsiniz

Sizlere bir tavsiyemiz de, betine adresi bul konusunda bu yazıyı okuduğunuz paylaşımlarımızı takip etmeniz olacaktır. Betine adresini paylaşımlarımızdan bulabilirsiniz. Bu site herhangi bir zamanda, bilgi teknolojileri iletişim kurumu kararı ile engellenir ise, giriş problemi yaşanır ise, sizler için hazırladığımız bağlantı adreslerini kullanmanız mümkün olacaktır. Her zaman doğru adrese, son adrese, güvenli adrese yönlendirme yapılacaktır. Bu sayede internet ortamında, sosyal medya hesaplarında, blog sayfalarında, forum sitelerinde ve benzer kaynaklarda adres araştırma işlemi yapmanıza gerek yoktur. Tek bir sitede, tek bir paylaşımda, en son adresi, en güvenli adresi bulacaksınız. Tabii ki sizlere sunulan adresler her zaman orijinal sitenin müşteri hizmetlerinden alınmış, güvenli adresler anlamına gelmektedir. Hata yapmak istemiyor iseniz, yalan, yanlış sitelerde maddi, manevi kayıp ile karşılaşmak istemiyor iseniz, paylaşımlarımızı sürekli bir şekilde takip etmenizi sizlere tavsiye edebiliriz. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*